Leżachów-Sieniawa-pałac-z-lotu-ptaka

Pałac-zamek Leżachów-Sieniawa

Obserwuję całkiem sporo odwiedzin osób poszukujących informacji o zamku w Sieniawie (kierowanych z wyszukiwarek do wpisu ‚Zamki i pałace z lotu ptaka’). Niestety nie posiadam zdjęć prawdziwego (właściwego) pałacu Czartoryskich znajdującego się miejscowości Sieniawa, a jedynie fotografie lotnicze będącego w budowie prywatnego obiektu w Leżachowie potocznie zwanego ‚zamkiem’ lub ‚pałacem’.
(zdjęcia wykonałem początkiem czerwca 2008)

7 myśli nt. „Pałac-zamek Leżachów-Sieniawa”

  1. Tego pałacu w Leżachowie się nie da zwiedzać. Działka kilkaset hektarów -pola ,woda, las . Otoczona czterometrowym ogrodzeniem .Oświetlenie , kamery , ochrona z psami i bronią

  2. jeśli to prawda, że budynek ma cztery kondygnacje w głąb ziemi, to można się domyślać przeróżnych rzeczy, co one kryją, co tam naprawdę się dzieje…

  3. Ten pałac-zamek należy do właściciela jakiejś firmy ktora dostarcza meble do znanej seci sklepów „Black Red White”.Słyszałem że ponac sama sypialnia ma 200m. ,a jest ich około 8-9.Jak jechałem autem to zdaleka wygłodało to jak jakaś ogromna katedra. :)

  4. to co przeslales to pałac Czartoryskich, a ten na zdjęciach tutaj widzocznych to prywatny palac panstwa Mir**w,pozdrawiam mieszkanka sieniawy M.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

:p 8) :lol: =( :8 ;) :(( :o: :[ :) :D :-| :-[) :bloody: :cool: :choler: :love: :oups: :aie: :beurk: